פריצת דלתות חכמה

המדריך המלא לפריצת מנעול דלת עם חפצים יומיומיים

מדריך זה ילמד אתכם כיצד לפרוץ מנעול דלת עם חפצים יומיומיים. זה יכול להיעשות באמצעות כרטיס אשראי, מברג, או אפילו האצבעות שלך.

השלב הראשון הוא לאתר את הברגים על תפס הדלת. אתה יכול לעשות זאת על ידי חיפוש ברגים בחלק העליון והתחתון של הבריח. לאחר שמצאתם אותם, הברג אותם בידיים או במברג.

לאחר שהסרת את הברגים, השתמש במשהו כמו כרטיס אשראי כדי לדחוף חזרה בין הדלת למסגרת שלה כדי לשחרר את המתח ממנה.

כעת אתה אמור להיות מסוגל לפתוח את הדלת שלך ביד כי אין יותר מתח להשאיר אותה סגורה!

מנעול הדלת הוא החלק החשוב ביותר בכל דלת. זה מה שמרחיק פורצים וזה מה שמגן על הבית שלך. אבל כל המנעולים, חזקים ככל שיהיו, יכולים להישבר עם הזמן והכלים הנכונים.

מאמר זה ילמד אתכם כיצד לפרוץ מנעול דלת עם חפצים יומיומיים וכן כיצד לפתוח דלת נעולה ללא מפתח.

יש אנשים שלא יודעים איך לפרוץ לבית שלהם כי הם חושבים שזה לא אפשרי. אבל במציאות, ישנן דרכים רבות לעשות זאת ואתה רק צריך לדעת אותן מראש.

הקדמה: מהן דלתות חכמות ומדוע לבעלי בתים צריך להיות אכפת?

דלתות חכמות הן סוג חדש של דלת שניתן לפתוח על ידי סריקת טביעת אצבע, זיהוי פנים או קוד. דלתות אלו נשלטות לרוב על ידי אפליקציה וניתנות לפתיחה מכל מקום בעולם.

במאמר זה, נבחן כמה מהיתרונות של דלתות חכמות וכיצד הן פועלות.

פריצת דלת חכמה היא סוג חדש של פריצה שנמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות. פריצות אלו מבוצעות על ידי גנבים המשתמשים בטכנולוגיית הבית החכם כדי לפרוץ לבתים.

ניתן למנוע פריצה מסוג זה על ידי התקנת מערכת אזעקה, אך בעלי בתים צריכים להיות מודעים לאופן פעולת האיום החדש הזה. גנבים מצאו דרך לפרוץ לבתים באמצעות אותה טכנולוגיה שבה משתמשים בעלי בתים כדי להקל על חייהם.
למידע נוסף בתחום של פריצת דלתות חכמה באפשרותך לבדוק ב- manolan1.co.il

כיצד לפרוץ דלת חכמה עם לוח ארדואינו ומנעול מרחוק פרוץ

מנעול הדלת החכם הוא טרנד חדש בענף האבטחה. זוהי דרך מצוינת להגן על הבית שלך מפני פורצים ופולשים. אבל, מה אם מישהו פורץ לזה?

במאמר זה נבחן כיצד ניתן לפרוץ דלת חכמה עם לוח ארדואינו ומנעול שלט לפורץ. אנו גם נבחן כמה דרכים להגן על הדלת החכמה שלך מפני פריצה.

הטאבלט Arduino הוא מחשב אשר מצויד במסך מגע, בו ניתן לשלוט על הנעילה. בפרויקט זה נשתמש בטאבלט Arduino כדי לפרוץ דלת חכמה.

הצעד הראשון הוא להתקין את תוכנת Arduino במחשב ולחבר את הלוח. לאחר מכן תצטרך לחבר את הלוח שלך למחשב באמצעות כבל USB ולפתוח את תוכנת Arduino. לאחר שתעשה זאת, תצטרך להעלות קוד ללוח שלך מהתוכנה. קוד זה יאפשר לנו לפתוח ולסגור מנעולים בכל סוג דלת ללא צורך במפתח או בכל מכשיר פיזי אחר.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך לבחור בושם לגבר

בחירת הבושם האידיאלי לגבר היא משימה שדורשת שיקול דעת זהיר. פוסט זה בבלוג מציג בפני הקורא את עולם הניחוחות לגברים, מסביר את הגורמים המרכזיים שיש