Blog posts & pages

View all results (0)
12 מותגי תיקים יוקרתיים וברי קיימא שילוו אתכן חיים שלמים
תיקים יוקרתיים אכן עולים הון ולמרות ידיעה זו אנחנו עדיין אוהבות אותם, אפילו מאוד. לעיתים תיקים מעוצבים בצורה כה מוקפדת ומדויקת, אני יכולה להישבע שאני רוצה שישנו לידי במיטה' שיהיו לצידי גם בשעות הלילה.
למה שווה להשקיע בתיק יוקרתי? הסיבה הפשוטה היא קיימות.
תיקי יוקרה לא רק מעוצבים בכמה רמות מעל תיקים רגילים אלא חלקם אפילו מיוצרים באופן בר-קיימא. 
תיק בר קיימא זה פריט איכותי בעיצוב נצחי, המיוצר מחומר באיכות גבוהה ביותר שנשמרת זמן רב. גם אחרי שנים של שימוש הם נראים כאילו נרכשו אתמול.
Modern Weaving
 
מותג זה נוסד על ידי טיפאני אן בספטמבר 2015 וכיום הקולקציה שלה נמכרת ביותר מ-40 חנויות ברחבי העולם. קולקציית תיקי העור ממזגת בצורה אמנותית פשטות עם עיצובים פונקציונליים. שילוב של לייזר וטכנולוגיות חיתוך מדגישות את ייחודיות הצליליות, הדפוסים והצורות בעוד ממזערות את הפסולת בתהליכי הייצור.
 
 
Von Holzhausen
 
המותג ממוקם במאליבו והושק לראשונה ב-אלפיים וחמש עשרה. הקולקציה מבוססת על מתן דגש לעיצוב, לקיימות ולאיכות חיים.
כל התיקים עשויים מ- עור טכנולוגי, חומר שתוכנן על ידם ועוצב שיהווה גמישות מסורתית של עור יחד עם עמידות של בדים מהונדסים. השילוב הוא מה שהופך את החומר לבד פרמיום עמיד, בר קיימא ובעל מראה יוקרתי. ייצור הבד המיוחד מאפשר דאגה מרבית לסביבה ולהשפעה ארוכת הטווח של המשאבים על חיינו בהווה ובעתיד.
 

מותג תיקים טבעוניים המיוצרים בצורה אתית בניו יורק. בהדרכת החזון של אנג'לה לעיצובים קלאסיים ומודרניים, ובגישתו החדשנית של מלך לגיבוש נישה, המותג הצעיר והאהוב משגשגש מאז שנת אלפיים ושלוש עשרה.

בדי התיקים טבעוניים, איכותיים, רכים ובעלי מרקם חלק (בזכות שיטת עיבוד החומר).

 

Are Studio

המותג הוקם ב-אלפיים ושתים עשרה על ידיקמילה בורדרמפה, מעצבת שחיה בלוס אנג׳לס. קולקציית התיקים מאופיינת בעיצוב מינימליסטי ונצחי כך שכל אדם יכול לתת את חותמו ולהפוך אותו לאישי בהתאם לאישיותו. התיקים מיוצרים בעבודת יד בלוס אנג׳לס ומקור החומרים ממשפחה מקומית לה מפעל באותה העיר. זאת דרכו של המותג לשלב בתהליך הייצור מינימום פסולת.

 

 NO/AN 

המותג נולד ב- אלפיים ושש עשרה בעיקר כתגובה לצריכת יתר ולמהירות הקיימת בתעשיית האופנה. התיקים מיוצרים בעבודת יד בפורטוגל על ידי בעלי מקצוע. כל תיק מיוצר מתחילתו ועד סופו בידי אותו מומחה מלאכה כך שכל תיק מחובר לאדם שיצר אותו וזה מה שמעניק לו עומק ונשמה.

 

Yuzefi

מותג תיקים לונדוני שהוקם אלפיים ושש עשרה  על ידי נאזה יוספי. המותג מתאפיין בתחושה חזקה של המצאה וחדשנות, ומייצר תיקים מנקודת מבט רעננה: צלליות נועזות ולא קונפורמיסטיות, צבעים עשירים ומפתיעים ופריטים עם טוויסט חזותי המבקשים מבט מקרוב.

המותג מנוהל על פי גישה בלתי מתפשרת לאיכות החומרים המשמשים למוצר המוגמר. יוזפי מציעה לקהל המגוון שלה מוצר יוקרה במחיר נגיש.

 

LOQ

שתי שותפות של המותג גרות בצדדים מנוגדים של העולם Valery מלוס אנג׳לס וקרן
מהולנד וביחד יצרו את , הקיים מאלפיים וחמש עשרה. לשתיהן זיקה לצורות, פרופרציות, חומרים ותשומת לב לפרטים. בכוונתן להגדיר מחדש את הקלאסיקה של האישה המודרנית.

 

Arnsdorf

המותג בנוי מצוות של נשים בלבד והוקם בשנת אלפיים ושש ע״י ג'ייד סריטה ארנוט.

בשנת
אלפיים ושש עשרה המותג שינה גישה והציב לעצמו מערכת סטנדרטים חדשה: עיצוב קולקציות על-עונתיות המיוצרות באופן מוגבל לכל פריט. המותג מחזיק בכמויות מלאי קטנות ואין הוא מוכר את הסחורה במחירי הנחה.

למותג מפעל ייצור משלו כך שמבטיח ייצור מוצרים באיכות יוצאת דופן ובאופן אתי ושקוף.

המותג דוגל בכבוד ללקוחות, כבוד לאנשים שמייצרים את הבגדים, כבוד לסביבה ולפרקטיקות ברות קיימא. כבוד לעיצוב שמבטיח משמעות ואריכות חיים בחייהם של הלקוחות.

 

Lies Mertens

קולקציית התיקים מעוצבת באנטוורפן ומיוצרת בעבודת יד בפורטוגל, בסחר הוגן. החומר ממנו מורכבים התיקים הוא עור עגל (מפני שיש שיעור תמותה גבוה לעגלים, המותג עושה שימוש בחומרים קיימים, שאחרת היו מושלכים כפסולת).

תהליך העבודה אינו עושה שימוש במתכות, אלא בעזרת מוצרים טבעיים בלבד.

כדי להוסיף אריכות חיים למוצרים, העור מכוסה בציפוי דוחה מים

 

Little Liffner 

מותג מבוסס בשטוקהולם ונולד ב- אלפיים ושתים עשרה. לב המותג הוא עיצובים וחיתוכים נקיים ומטרתו לשקף קומבינציה בין פונקציונאליות סקנדינבית לעבודת יד איטלקית. יותר מ-40 חנויות ברחבי העולם מוכרות את קולקציית תיקי המותג.

  

Delaroq

קו תיקים שנוסד מתוך פילוסופיה של צמצום ופישוט. אסטרטגיית המותג הניו יורקי  של Jennifer Lyu מאפשר עיצובים ייחודיים המעוצבים בקפדנות יחד עם תהליך ייצור תכליתי, באמצעות מיחזור בדים ושימוש רק בחומרים העומדים לרשותה. רוב חומרי הגלם הם עודפי ייצור לכן כל עיצוב נוצר במהדורה מוגבלת.

 

Building Block

סטודיו לעיצוב שהוקם בשנת אלפיים ואחת עשרה ונמצא בלוס אנג׳לס. מטרת המותג היא להשליך מוסכמות של יוקרה כך שכל פריט המיוצר בסטודיו מתמקד בהגדלת המהותי והשמטת המיותר. המותג מציע קולקציה אלטרנטיבית ומינימליסטית, כמו כן מוצא השראה מתמדת בצורות נצחיות.

Leave a comment