6 מותגי פיג׳מות ברי קיימא

כולנו עוסקים ברגיעה לא מתנצלת ובמנוחה איכותית, במיוחד עכשיו בתקופה המורכבת.

לכן זה זמן מצוין לסקור מותגי פיג׳מות המייצרים בשיטות בנות קיימא מחומרים ידידותיים לסביבה ובאופן אתי וערכי.

הנה מותגי פיג׳מה אהובים שהופכים את בגדי השינה לחיוני, נחשק ומקיים.

Olivia Von Halle

Olivia Von Halle

המותג הוקם בלונדון בשנת 2011. המעצבת הפכה לשם נרדף להמצאה מחודשת ולמותרות בלתי מתפשרת. המותג לוקח השראה מעיצובים נצחיים - בין אם זה פיג'מת משי מסורתית או אימונית צנועה - והופך אותם למשהו יוצא דופן עד כדי טשטוש הגבול בין בגדי הלילה ליום.

Radice

Radice

למותג יש משימה אחת: לעזור לך לישון טוב יותר ולהתעורר טעונה באנרגיה. מטרתם היא לעצב הבנה חדשה לגבי הקשר בין איכות השינה, שגרת הלילה והבד הנלבש על העור.

בעלי המותג ביקרו כמעט שנה במפעלים ברחבי העולם לפני שהחליטו עם איזה אחד לעבוד.

ההחלטה שהתקבלה היא בוטיק קטן בדרום שנגחאי הידוע במסורתו בייצור משי במשך למעלה מ -5,000 שנה. הבוטיק הוקם על ידי שלוש נשים שהתמקדו בעשורים האחרונים ביצירת בגדים ממשי שכל אחד מהם הוא יצירה קטנה.

ההדפסים הייחודיים המאפיינים את הקולקציה נעשים באמצעות שיתופי פעולה עם אמנים מקומיים, מרחבי אירופה, המשקפים את מסעות, הרפתקאות וחלומות בעלי המותג. 

Girlfriend Collective

Girlfriend Collective

כשמותג הקולקטיב רק הוקם, המטרה הראשונה שלו הייתה להיות שקוף ככל האפשר, ולקבל החלטות זהירות בכל הנוגע לתהליך הייצור, בחירת חומרי הגלם, בחירת המתקנים לייצור  הקולקציה ועד לשותפים בחברה. 

בעיניהם איכות גבוהה היא לא עניין של עלות אלא עניין של זמן כך שהם לוקחים את הזמן ומוודאים שכל אחד מהעיצובים הוא מיוצר כהלכה, שלא תעמוד בפיתוי לא ללבוש אותו. 

הטקסטיל מיוצר מחומרים ממוחזרים במתקן בטאיוואן המתמחה בטקסטיל ידידותי לסביבה ונחתך ונתפר במפעל בהאנוי, וייטנאם, המבטיח שכר הוגן ותנאים בריאים ובטוחים.

Lunya

Lunya

עיצוב קולקציית המותג נעשה עבור תחושת הביטחון והרגשת הנוחות של הלקוחות במרחב האינטימי ביותר- חדר השינה. ההחלטות העיצוביות מתקבלות תוך התחשבות מכוונת, למשל: כיסים בחלק העליון של הפיג׳מה או רצועות שאינן מחליקות במורד הכתף.

המותג מפתח את הבדים בעצמו כך שהם רכים להפליא ועשויים מסיבים טבעיים. מטרת המותג היא שנרגיש טוב עם ההשקעה שלנו כך שהמוצרים נעשים בצורה הטובה ביותר מבחינת העיצוב, טכניקת הייצור, נוחות לבוש והגימור הסופי של הפריט. 

Attitude

Ettitude

המותג מאמין כי אין צורך להתפשר על נוחות ואיכות אם מחויבים לאופנה מודעת ובת קיימא. מבחינתם זה מתחיל בבחירת הבד. הקולקציה עשויה מבד הבמבוק פורץ דרך של ™CleanBamboo.

הקולקציה מיוצרת מ- 100% במבוק אורגני שהוא הצמח החסכוני ביותר בעולם. מרקם  הבד הוא כדמוי משי והופך לרך יותר עם כל שטיפה. בד הבמבוק נושם, היפואלרגני ומווסת חום לתמיכה בבריאות השינה.

Luna + Morpho

 morpho and luna

המותג נולד מתוך הרצון לייצר בגדי שינה נצחיים, מעודנים ואלגנטיים לבעלי תשוקה בלתי פוסקת לעיצוב, אומנות, בדים והדפסים. התוצרת מאיטליה והמותג ממוקם בלונדון.

הקולקציות מתפתחות ללא הרף ומעוצבות בהשראת מהות הטבע, היופי באומנות ומהמורשת האיטלקית העשירה של מייסדיה, ססיל גבזי (Cécile Gavazzi)

יש הקפדה לשמירה על הסביבה כך שהם משתמשים בשיטות ייצור וחומרים הניתנים למעקב ומבטיחים הוגנות ולקיחת אחריות בכל שלב בתהליך הייצור.

מורפו + לונה היא - ותמיד תהיה - תומכת באופנה איטית ובמותרות בת קיימא.

Comments 0

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published